PLEN   tel. 43 675 60 60  |  mob. 604 433 072  pinus@pinus.pl

www.pinus.pl - Brukarstwo

Kontakt Polska

Krzysztof Bartosik

Teodory 13, 98-100 Łask

tel. 43 675 60 60

mob. 604 433 072

pinus@pinus.pl

Brukarstwo

Roboty brukarskie towarzyszą działalności naszej firmy od dawna. Lata praktyki w projektowaniu nawierzchni wraz z doborem odpowiednich materiałów a także technicznym wykonaniu robót brukarskich sprawiły, iż ze spokojem mogę zaprezentować tę dziedzinę jako dobrą stronę mojej firmy.

W projekcie zagospodarowania terenu zielenią ogromne znaczenie ma właściwe rozmieszczenie ciągów komunikacyjnych, które stanowią o tym czy w wygodny i praktyczny sposób będziemy mogli przemieszczać się po naszym terenie. To po czym chodzimy stanowi dla nas swoistą wygodę, ale nie możemy zapominać o wizualnym aspekcie nawierzchni, która powinna zadawalać nas swoim wyglądem.

Przy doborze materiału na nawierzchnię mają wpływ różne czynniki np. materiały z których został wykonany dom od strony zewnętrznej, kolorystyka domu, rodzaj ogrodzenia, kamień w ogrodzie oraz cena i upodobania inwestora. Z mojej strony jestem w stanie zapewnić wszystkich zainteresowanych, iż pod względem ceny oraz różnorodności materiału kamiennego istnieje duża alternatywa wyboru, którą zapewniam.

Poniżej zostały przedstawione przykłady rozwiązań ciągów komunikacyjnych z wykorzystaniem kamienia takiego jak:


Realizacja: mDesigns.pl
Google+